Havárie na vodovodním řadu v Leskovci

informace o odstraňování havárie na obecním vodovodu

HAVÁRIE NA VODOVODNÍM ŘADU V LESKOVCI

Upozorňujeme občany, že na obecním vodovodním řadu v Leskovci došlo k havárii, v jejímž důsledku vytekla všechna voda z vodovodu i z věžového vodovodu.

Takže byl vodovod ráno bohužel bez vody a dodávka pitné vody v Leskovci tak byla přerušena.

Ihned po zjištění započali zaměstnanci městyse zjišťovat místo možné havárie. Zjistili, že k havárii došlo blízko domu č. p. 67.

Na 10:30 byla sjednán příjezd techniky, za pomocí které by mělo také dojít k odstranění poruchy.

Zároveň bylo s firmou SmVaK Ostrava a.s. sjednáno náhradní zásobování vody v Leskovci přivezením několika cisternových vozidel a její dopravy za pomoci hasičů do věžového vodojemu a do úpravny vody.

Dnes po 15. hodině se nám snad podaří obnovit dodávku pitné vody do nemovitostí v Leskovci.

Omlouváme se za způsobené nepříjemnosti a děkujeme za pochopení.

Pavel Schneider, starosta městyse

Vytvořeno: 3. 1. 2020