Oznámení o opravě poškozeného vodovodního řadu u Lesních Albrechtic a omluva za způsobené nepříjemnosti

info a omluva

Oznamujeme občanům, že dnes po 15. hodině jsme obdrželi od firmy provádějící zemní práce v Lesních Albrechticích související s rekonstrukcí křižovatky silnice II/462 Jelenice - Lesní Albrechtice a silnice I/57 došlo k poškození hlavního vodovodního řadu Lesní Albrechtice - Březová.

Proto na místo samé ihned vyjeli zaměstnanci městyse se starostou a okamžitě zahájili práce na odstranění havárie obecního vodovodního řadu.

V 17 hodin došlo díky pohotovému a odbornému zásahu zaměstnanců městyse k ukončení potřebné opravy a ke znovuzprovoznění vodovodu.

Byť závada nebyla způsobena naší vinou, coby provozovatele, velmi se všem omlouváme za způsobené nepříjemnosti.

Vytvořeno: 14. 7. 2022
Poslední aktualizace: 14. 7. 2022 21:32