Oznámení - porucha na vodovodním řadu v Leskovci odstraněna

info

Oznamujeme občanům, že pracovníci městyse zjistili také díky technikům firmy SmVaK se speciální měřící technikou během odpoledních hodin místo závady na vodovodu v Leskovci.

Porucha nebyla na plastovém vodovodním řadu samotném, ale na vodovodní přípojce jednoho z majitelů nemovitostí v Leskovci. Tento vlastník nemovitosti byl samozřejmě během dne v práci, o tom, že mu v nemovitosti praskla vodoinstalace, nevěděl, a tak se na tuto závadu přišlo až těsně před jeho návratem domů. Touto přípojkou bohužel odteklo ze systému velké množství vody. Zaměstnanci městyse předmětnou přípojku dočasně odstavili.

Děkuji pracovníkům městyse za nalezení místa poruchy a její odstranění a také všem ostatním za spolupráci při hledání místa závady.

Omlouvám se za způsobené nepříjemnosti a děkuji za pochopení.

starosta městyse

Vytvořeno: 1. 6. 2020