Prosba o šití roušek pro spoluobčany

žádost o dobrovolnickou činnost

Vážení spoluobčané,

Úřad městyse Březová nechává šít omezený počet bavlněných roušek, které budeme moci, poté až budou vyrobeny, rozdat.

Protože jich nebude v žádném případě dostatek, chci Vás tímto moc poprosit, abyste vy, kteří byste si našli volný čas a měli by zájem ušít roušky pro ostatní, především pro naše starší spoluobčany, ale nejen pro ně, udělali pro své spoluobčany dobrý skutek - šili doma bavlněné roušky.

Dále Vás chci zdvořile poprosit, abyste své vyrobené roušky darovali na úřad městyse, odkud by byly dále distribuovány potřebným na území našeho městyse (Březová, Gručovice, Jančí, Leskovec a Lesní Albrechtice).

Již během 18.3.,19.3. a 20.3. přineslo pár dobrovolnic krásně ušité roušky 👍, které čekají na svého majitele.

Víme o min. 11 skvělých lidičkách, kteří aktuálně šijí a my tak budeme moci pomoct potřebným! Dejte nám vědět, že šijete také.

Ozvěte se, prosím, také ti, kteří můžete poskytnout bavlněné láty, gumičky či šňůrky na další výrobu roušek.

Kdyby se náhodou někomu porouchal šicí stroj, nebo by potřeboval operativně doladit, pan Pavlík z Leskovce č. p. 12 nabízí své služby ohledně těchto oprav. V případě potřeby Vám dám na něj kontakt.

Akce je dobrovolná a odměnou pro Vás bude dobrý pocit, že si vzájemně pomáháme!!!

Moc všem předem děkuji!!!

starosta městyse

Vytvořeno: 20. 3. 2020