Výběrové řízení na pracovní pozici správní zaměstnanec v mateřské škole

Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na obsazení pracovního místa v mateřské škole

Základní škola a Mateřská škola Březová

vyhlašuje výběrové řízení

na pracovní pozici správní zaměstnanec v mateřské škole.

Vymezení předmětu výběrového řízení: obsazení pracovního místa – pracovnice provozu v mateřské škole (uklízečka + výdej stravy)

Místo výkonu práce: Mateřská škola Březová 4

Kvalifikační kritéria: Střední odborné vzdělání aj.

Pracovní náplň: úklid prostor mateřské školy a zahrada mateřské školy, pomoc při obsluze a sebeobsluze dětí, drobné údržbářské práce, výdej,dopříprava a přeprava stravy.

Požadavky: spolehlivost, odpovědnost, ochota, samostatnost, flexibilita, morální a právní bezúhonnost, příjemné vystupování, přátelský vztah k dětem.

Typ pracovní smlouvy: smlouva na dobu určitou na jeden rok se zkušební dobou 3 měsíce, popřípadě možnost proloužení.

Platové ohodnocení: dle tabulek

Nabídka bude podána v českém jazyce,  elektronickou poštou na adresu zadavatele: ms.brezova@zsamsbrezovawz.cz, poštou, osobně v kanceláři zástupce pro pšv - ředitelna školy.

Nabídka musí obsahovat: strukturovaný životopis, kontaktní údaje + vhodná kopie osvědčení dokládající splnění kvalifikačních předpokladů (vysvědčení, výuční list).

Další informace: práce na úvazek 100%, stálá pracovní doba, jednosměnný provoz.

Nástup od 19. 8. 2019.

Oprávněná osoba: Mgr. Markéta Stix, zástupce ředitele pro předškolní vzdělávání

Kontakt: 602 208 889, ms.brezova@zsamsbrezovawz.cz

Harmonogram výběru uchazeče 17. 7. 2019 od 13:00 hod. kancelář ředitele školy ZŠ.

Informovaný bude pouze vybraný uchazeč nejpozději do pátku 19.7.2019.

výběrové řízení.doc (13.5 kB)

Vytvořeno: 8. 7. 2019
Poslední aktualizace: 8. 7. 2019 15:47