XVII. Mezinárodní setkání výrobců a sběratelů hlavolamů a jiných kuriozit v neděli 6. října 2019 ve Větřkovicích

Pozvánka na tradiční výstavu hlavolamů do Větřkovic

XVII. MEZINÁRODNÍ SETKÁNÍ

výrobců a sběratelů hlavolamů a jiných kuriozit

pod záštitou náměstka hejtmana pana Jana Krkošky

NEDĚLE 6. října 2019 od 9.00 do 16.00 hodin

sál KD Větřkovice

Máte jedinečnou příležitost vidět špičkové hlavolamy celého světa, budete svědky světových premiér hlavolamů, můžete si některé na místě vyzkoušet či zakoupit. Můžete vyzkoušet deskové hry. Shlédnete sbírky z jiných zajímavých oborů - historické pohlednice z regionu, kapesní kalendáříky, pivní tácky, podpisy umělců, sportovců, politiků, numismatiku a ukázky starých řemesel - dřevořezbářství, paličkování, výroba dřevěných hraček, workshop pro děti, pískování obrázků, vánoční ozdoby a jejich zdobení, výrobu  košíků  a  krajek  přátel ze Swierklan a čeká  Vás  také  překvapení přímo  v sále!

Přijďte či přijeďte strávit svůj volný čas

v příjemném prostředí našeho kulturního domu !!!

KDO SI HRAJE, NEZLOBÍ A NESTÁRNE!!!

Hlavolamy.pdf (68.56 kB)

Vytvořeno: 3. 10. 2019