Aktuálně - Možnost BEZPLATNÉHO odevzdání pneumatik ve sběrném dvoře Technických služeb města Vítkova

Možnost BEZPLATNÉHO odevzdání pneumatik ve sběrném dvoře Technických služeb města Vítkova 1

Informace o možnosti bezplatného odvozu pneumatik do sběrného dvora ve Vítkově

Významná změna při sběru pneumatik a snad konec poházeným pneumatikám v přírodě.

Vážení spoluobčané, chceme vás seznámit s novinkou při sběru starých pneumatik. Ve spolupráci se společnosti Green Logistics zřídily Technické služby města Vítkova ve sběrném dvoře místo zpětného odběru pneumatik, v jehož rámci zajišťuje uvedená společnost na své náklady jejich odvoz a následnou likvidaci. Co to pro vás znamená? Staré pneumatiky nyní můžete odevzdat ve sběrném dvoře na ulizi Průmyslová BEZPLATNĚ a to během této (zimní) otevírací doby:

Sobota 8:00 - 12:00

Tato provozní doba platí od od 22.11.2023 do 16.12.2024 a od 13. 1. do 29. 2. 2024. Od 17.12.2023 do 12.1.2024 je ZAVŘENO.

Věříme, že této možnosti využijete a společně se nám podaří předcházet znečišťování životního prostředí.

Na závěr ještě upozorňujeme, že systém zpětného odběru se samozřejmě týká pouze koncových uživatelů, tedy ne autoservisů a pneuservisů, které se mohou zapojit do systému pro prodejce a servisy, např. u společnosti ELTMA.