Kulturní akce - Zkrocení zlé ženy - zájezd do divadla

Kdy: 11. 4. 2024 19:00

Kde: OSTATNÍ

Balet

Město Hradec nad Moravicí pořádá zájezd do Slezského divadla v Opavě na představení Zkrocení zlé ženy.

Typ akce: divadlo (balet/tanec, balet/tanec, balet/tanec, balet/tanec)

Město Hradec nad Moravicí vás srdečně do Slezského divadla Opava.

Představení: Zkrocení zlé ženy (baletní komedie, William Shakespeare).

Termín a hodina: 11. 4. 2024 (čtvrtek), začátek představení v 19.00 hodin, Slezské divadlo Opava

Vstupenky: Cena vstupenky je 350 Kč (vstupné je finančně podpořeno městem Hradec nad Moravicí). Vstupenky jsou v prodeji v Informačním centru Hradec nad Moravicí.

Doprava: Doprava tam i zpět je zajištěna autobusy ze všech částí města (kromě obce Filipovice - zájemci z Filipovic mohou využít autobusovou dopravu z Domoradovic nebo nás kontaktujte pro domluvu na tel. 725 666 074). Doprava je zdarma.

Trasa autobusu č. 1 - Benkovice, Domoradovice, Žimrovice, Hradec nad Moravicí, Slezské divadlo Opava.

Trasa autobusu č. 2 - Kajlovec, Jakubčovice, Bohučovice, Hradec nad Moravicí, Slezské divadlo Opava.

Odjezdy autobusů:

Benkovice, od autobusové zastávky, odjezd v 17.35 hodin,

Bohučovice, centrum obce, od autobusové zastávky, odjezd v 18.05 hodin,

Domoradovice, od hasičské zbrojnice, odjezd v 17.55 hodin,

Jakubčovice, centrum obce, od obchodu, odjezd v 17.55 hodin,

Kajlovec, od autobusové zastávky, odjezd v 17.35 hodin,

Žimrovice, centrum obce, od autobusové zastávky, odjezd v 18.05 hodin,

Hradec nad Moravicí, městský park u vlakového nádraží, odjezd v 18.15 hodin.

Délka představení je 1,5 hodiny (včetně jedné přestávky). Po představení návrat zpět po stejných trasách. V obou autobusech bude přítomen zaměstnanec Městského úřadu Hradec nad Moravicí.

Bližší informace získáte v informačním centru nebo na tel. 725 666 074 (p. Celtová) nebo 725 666 073 (p. Machurová).

Zkrocení zlé ženy

Adresa místa konání