Sportovní akce - Divoké kočky

Kdy: 9. 11. 2024 19:00

Kde: BABINEC

Divoké kočky

Město Hradec nad Moravicí pořádá zábavný hudební večer, na kterém Vás pobaví travesti skupina Divoké kočky.

Typ akce: hudba (ostatní, ostatní, ostatní, ostatní)

Travesti skupina Divoké kočky z Ostravy přijíždí v rámci svého turné se svým novým programem opět do Hradce nad Moravicí, kde vystoupí 9. 11. 2024 od 19:00 ve společenském sále Babinec.

Celovečerní zábavný program je plný nezapomenutelných legračních scének, písniček, známých zpěvaček, krásných kostýmů, situačního humoru a hlavně smíchu a je vhodný jak pro dámské tak pánské publikum.

Jejich vystoupení se těší stálé větší oblibě a tak si každý divák přijde na své. Přijdte se sami přesvědčit, že na jejich představení není nic špatného a v podání ostravských umělců se budete určitě dobře bavit.

Divoké kočky u nás úspěšně učinkovali v prosinci 2023 poprvé a po velkém úspěchu se opět těší na úžasné místní publikum, atmosféru a skvělý večer. Na závěr programu Vám členové souboru ukážou svou pravou tvář.

Travesti skupina Divoké kočky z Ostravy má tři členy Martina, Marka, Jindru a uměleckými jmény to jsou slečna Paloma, Miriam a Sindy. Sami si vytváří svůj zábavný program 2x do roka včetně písníček, scének, návrhy kostýmů a choreografie. Jezdí po celé České republice, kde vystupují v kulturních domech, sálech a taktéž zavítají občas na akce na Slovensko, Polsko a již 8 let jezdí vystupovat s cestovní kanceláři Valaška z Valašského Meziřičí do Chorvatska na MAKARSKOU na tradiční otvírání a zavírání moře a tak se u diváků řadí jejich vystoupení ke stále větší oblibě. Již pátým rokem pořádají na své domovské scéně v Ostravě oblíbený TRAVESTI PLES v kulturním domě AKORD se známou osobností, doprovodným programem a bohatou tombolou, kde první cenou je vždy dovolená u moře. Letos 5. ročník hostí zpěvačka Olga Lounová. Při svých celovečerních představeních vytváří vždy nezapomenutelnou atmosféru zábavy plnou legračních scének, parodování zpěvaček, situačního humoru a hlavně smíchu. Skupina letos v září bude slavit 18 let od svého založení.

Kapacita sálu je omezena. Místa a vstupenky si rezervujte na emailu babinec@muhradec.cz, nebo telefonicky na 725 666 073.

Adresa místa konání

BABINEC, Podolská 308, Hradec nad Moravicí, 74741