Městys Březová

Adresa: Březová č.p. 106
747 44 Březová

Městys Březová

Za více než 33 milionů korun opraví Ředitelství silnic a dálnic silnici v Březové 2

Informační zpráva Ředitelství silnic a dálnic o opravě silnice I/57 v úseku Lesní Albrechtice - Březová

Ředitelství silnic a dálnic sděluje, že výběrové řízení na zhotovitele je úspěšně u konce, smlouvy podepsané a po dohodě se stavební firmou oficiálně oznámují, že v pondělí 20. 5. 2024 začíná plánovaná oprava silnice I/57 v úseku Lesní Albrechtice – Březová. Trasu mezi km 64,462 – 67,012 provozního staničení proto čekají dopravní změny. První dny doprovodí přípravné činnosti, ovšem v hlavních fázích oprav mohou řidiči očekávat kyvadlový provoz jedním pruhem pro oba směry v souladu se signály semaforů.

Celková plocha oprav vozovek činí 22 225 m2, do projektové dokumentace je zahrnuta také výměna stmelených vrstev autobusových zastávek. Dělníky čeká například frézování, homogenizace a předrcení materiálu, recyklace hmot, aplikace infiltračního postřiku, pokládka jednotlivých asfaltových vrstev, dláždění, doplnění značení a pročištění příkopů i propustků včetně finálních úprav okolí komunikace.

Výsledná cena rekonstrukce dosahuje cca 33,5 milionu Kč. Nejnižší ceníkovou nabídku předložila firma Strabag a celkem se do výběrového řízení hlásilo sedm společností.

Když v červnu severní větry vějí, tu se bouřky opozdějí.

Na svatou Agripinu odpočívej jenom ve stínu.

Svátek má Zdeňka

Zítra má svátek Jan

Povodňový plán obce

Rozpis zápasů

Logo Moravskoslezský kraj

Třídíme, má to smysl.

třídíme!!!

Jak třídit

jak třídit

Veřejné zakázky

logo profil zadavatele - vhodné uveřejnění

Portál VHODNÉ UVEŘEJNĚNÍ

Návštěvnost:

ONLINE:1
DNES:29
TÝDEN:2105
CELKEM:1424272

Informace, které by
vás mohly zajímat…

Svoz odpadu

Červen 2024

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.
Volně ke stažení:

Dostávejte informace z našeho webu prostřednictvím e-mailů

Vzdělávací portál

logo záchranný kruh